Доброго дня, Марія, документи, які підтверджують факт ігнорування батьком своїх обов,язків. На сайті є стаття про процедуру позбавлення батьківських прав, ознайомтеся.

 

З повагою,

Адвокат Я.Шкодін


Доброго дня, Юлія, можливо в одному позові зазначити. Обдумати питання визнання певної особи опікуном у цьому ж позові.

 

З повагою,

Адвокат Я.Шкодін


Доброго дня, Ольга, необхідно розібратися де основна Ваша робота (перша на яку Ви оформилися), а інша робота це вже суміщення (не плутати з сумісництвом) за ст. 105 КЗоП,https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/322-08#n643. Керівництво самовільно нічого не має зробити, у тому числі без Вашої згоди перевести з основної роботи (вихователя).

 

З поваою,

Адвокат Я.Шкодін


Доброго дня, Андрій, згідно з п.5. ч.10 ст. 374 Митного кодексу України ри ввезенні (пересиланні) на митну територію України громадянами звільняються від оподаткування митними платежами товари, що входять до складу спадщини за законом, відкритої за межами України на користь резидента (у тому числі в кількості однієї одиниці за кожною товарною позицією 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД), у разі підтвердження її складу органами, що вчиняють нотаріальні дії у країні її відкриття. Зазначене підтвердження підлягає засвідченню або легалізації у відповідній закордонній консульській установі України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4495-17/print

З повагою,

Адвокат Я.Шкодін