Доброго дня, Андрій, згідно з п.5. ч.10 ст. 374 Митного кодексу України ри ввезенні (пересиланні) на митну територію України громадянами звільняються від оподаткування митними платежами товари, що входять до складу спадщини за законом, відкритої за межами України на користь резидента (у тому числі в кількості однієї одиниці за кожною товарною позицією 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД), у разі підтвердження її складу органами, що вчиняють нотаріальні дії у країні її відкриття. Зазначене підтвердження підлягає засвідченню або легалізації у відповідній закордонній консульській установі України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4495-17/print

З повагою,

Адвокат Я.Шкодін

 


Доброго дня, Алла, уточніть конкретно, що Вам незрозуміло в цій процедурі. В іншому випадку, це письмова консультаці яка є оплатною. Звертайтеся, завжди раді допомогти.

 

З повагою,

Адвокат Я.Шкодін 


Доброго дня, Тетяна, все залежить від суті акту. 

 

З повагою,

Адвокат Я.Шкодін


Доброго дня, Сергій, звісно можливо. Необхідно просто доповнити КВЕД. (ст. 293.6 ПКУ http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/page47).

 

З повагою,

Адвокат Я.Шкодін


Доброго дня, Геннадій, це питання організації яка надає такі послуги. Прохайте для ознайомлення умови попереднього продажу. Яким чином була до Вас доведена ця інформація? 

 

З повагою,

Адвокат Я.Шкодін